PVC ŞERİT KAPI

KULLANIM AMACI

Sıcak-Soğuk hava kayıplarını azaltır. Enerji tasarrufu ile ekonomik verimi artırır. İşletmeyi kuştan,sinekten,böcekten ve tüm uçan haşereden korur. Havayı kirleten koku, gaz, toz vb. hareketlerini azaltır. İşletmede hijyen sağlar. Kurması kolaydır. Kaynak bölmelerinde göze zararlı kaynak ışığını keser. Daha güvenli bir iş ortamı için ışık geçirgendir. Makine gürültüsünü keser. Minumum bakım gerektirir

KULLANIM ALANLARI

Fabrika içi veya dışı ana kapılarda, Personel giriş ve çıkış kapılarında,Yükleme kapılarında,Mutfak Kapılarında,Boyahane kapılarında,Kaynak ve buhar bölmelerinde,Üretim bölmelerinde,Soğuk hava depolarında,Şoklama oda girişlerinde,Konveyör Band Sistemleri üzerinde.

TÜRK GIDA KODEKSİNE UYGUN

PVC Şerit Kapı Sistemleri Türk Gıda Kodeksi ve ilgili yönetmenliklere tam uygunluk taşır. Gıdaların üretimi, tüketimi ve denetimi hakkındaki 560 sayılı KHK ve ilgili mevzuat gereği yeniden yapılanan gıda işyerleri için ideal çözümler sunar. Özellikle gıda sektörü işletmelerinde sağlıklı ve temiz bir ortam için PVC Kapı Sistemleri önerilmektedir.

sabitsistemkapi

Sabit Sistem PVC Şerit Kapı

askiseritkapi

Askı Sistem PVC Şerit Kapı

kayarpvckapi

PVC Kayar Şerit Kapı

akordiyonkapi

PVC Akordion Şerit Kapı